ווד לי עיצובים -מעצבים לכם את הבית והגינה

ריהוט וטקסטיל לבית ולגינה

עסק משפחתי 

הסיפור שלנו מתחיל באהבה לעיצוב ותשוקה טהורה לעשייה ישראלית .כשהבנו שאנו נהנים מהתוצאה במקביל ליצירה , הבנו שאנו בדרך הנכונה והקמנו עסק שנועד לשפר את איכות החיים במרפסת ובגינה.
אנו בעלי מתפרה ונגרייה ישראלית -עובדים ישראלים.אתם מוזמנים לנסות ולהיווכח שאנו נשתדל לתת את מלוא תשומת הלב להגשמת היעד.

image alt

קצת עלינו

מזה יותר יותר מ-15 השנים שחלפו מיום הקמת העסק אנו לא מפסיקים ליצור ולהתחדש , אנו משתדלים להעניק לכל לקוח מעטפת מלאה, עם מגוון הפתרונות המקיף ביותר לבתים פרטיים, לעסקים ולמרחבים ציבוריים הן בתחום העץ והן בתחום הטקסטיל לבית ולגינה.

קהל הלקוחות שלנו מורכב מלקוחות פרטיים ואנשי מקצוע, עבורם אנו מחדשים ללא הרף, בעשייה שיוצרת מענה לשאיפה לאיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות -אנחנו כאן בשבילך


הדבר שחשוב לנו ביותר הוא שביעות הרצון שלך כלקוח וכך, השירות שלנו מתחיל כבר משלב ההגעה לאולם התצוגה. אנו נדאג לכך שתקבל את כלל הפרטיים הטכניים והפונקציונאלים של כל מוצר בחנות , חלופות  אפשריות ופתרונות בהתאם התקציב שהגדרתם.
המוצרים שמשווקים אצלנו ומיוצרים על ידינו , מגיעים עם אחריות של שנה לפחות למוצרי עץ ולבדי ריפוד  (למעט דהיה של בדים), כלל המוצריפעוברים בדיקות איכות קפדניות ומיוצרים בסטנדרט הגבוה . במידה ועולה הצורך לתקן  או להחליף– אנחנו כאן. ביכולתנו לבצע תיקונים שונים, להציע פתרונות מקוריים ולייצר עבורכם בדים וכיסויים להחלפה.

x

#{title}

#{text}

#{price}