דגשים ברכישת פינת ישיבה לגינה

 

כללי ברזל לרכישת פינת זולה איכותית :

 

שירות, אחראיות, אמינות.ריהוט גן  זאת המומחיות שלנו !

אצלנו לכל רהיט יש תעודת אחריות כתובה וחתומה ,כלל מוצרינו נבנים בעבודת יד קפדנית ואיכותית מעץ מלא . חברתנו מספקת אחריות לתוקף של שנה על כל מוצרי העץ. יש לציין כי אין אחראיות על בדי הריפוד לרבות קרעים ודהייה.

 

איכות החומרים.

השיקול החשוב ביותר בעת רכישת פינת זולה הוא איכות החומרים ממנה היא בנויה. חברת WOODLEE מייצרת את כל מוצריה מעץ אורן פיני דרגה 5 אשר עבר תהליכי הקצעה וחיטוי (אימפרגנציה). יש לשים לב לעצים תחליפים כמו עץ לבן או עץ אורן צעיר יחסית אשר שרידותו אינה ארוכה בהשוואה לעץ הפיני.

כמו כן שימו לב גם לאיכות חומרי הריפוד, ספוג מסוג sf  ברמת צפיפות 27 ק"ג או ספוג כחול ברמת צפיפות 33 נחשב לאיכותי ויחזיק לכם במשך שנים ארוכות, בדי ריפוד מבד קורדורה מסוג uly  הנם נעימים יותר למגע נאשר בדי קורדורה אחרים. איכות החומרים הוא הגורם המכריע .

 

חיבורי ספסלי הזולה

זהו דבר חשוב מאוד וחלק בלתי נפרד מאופי העבודה של הספק מולו אתם עובדים, חיבורי ספסלי הזולה בעזרת ברגי סיבית מגולוונים בשילוב חיבורי סיכות לחיזוק הרהיט,שילוב החיבור בעזרת ברגים וסיכות כמיקשה אחת, הינו חזק יותר ועמיד יותר לאורך הזמן .

 

אורך הספסלים.

היצע פינות הישיבה הינו גדול ומגוון, עליכם לשים לב למידת המוצרים על מנת שיספקו את מבוקשכם. מידות ספסלי הזולה שחברת woodlee מספקת הם: ספסל זולה זוגי באורך 120 ס"מ ו- 140 ס"מ, ספסל זולה יחיד באורך 70 ס"מ. מידות אלו מעניקות מרווח ליושבים על ספסלי הזולה. -אנו כמובן גם מייצרים פינות ישיבה בתאמה אישית בכל גודל .
חשוב לציין שהשנה מספר מתחרים בשוק יצאו עם פינות של 120 ס"מ אך חסכו בחומר ולא נותנים מרווח ישיבה של 60 ס"מ נטו !
יש לציין שספסל באורך 120 ס"מ או 100 ס"מ  עם מרווח ישיבה של 40-55 ס"מ נטו ולא 60 ס"מ נטו לא יהיה מספיק מרווח ולאחר הרכישה אין באפשרותכם לשנות זאת.

 

רוחב המושבים.

רוחב המושבים הינו הגורם החשוב ביותר בעת רכישת פינת זולה. מכיוון שכריות הגב גדולות יש לשים לב שרוחב המושב של ספסלי הזולה מספיק רחב כךשיעניק נוחות. אנו מייצרים ספסלי זולה ברוחב של 70 ס"מ ברוטו ו -60 ס"מ נטו ישיבה. מידות אלו מאפשרות להניח את כריות הזולה כך שנשאר מספיק מקום להתרווח בפינת הזולה. רוחב ספסל צר יותר יהווה בעיה בנוחיות הספסלים.
אל תהססו לשאול את הספק את השאלה הזו!!

 

פאזות במשענת הספסל.

על מנת ליצור משטח אחיד המאפשר את קיפול הספסל ומעניק גימור יפה ואיכותי לספסל חברת WOODLEE  מבצעת חיתוך בקורת המשענת.

 

שולחן הזולה.

אנו מאפשרים לכם לבחור את גודל השולחן הרצוי לפינת הזולה שלכם, מידות הסטנדרט הם: 30*60*100 או 30*60*120(אורך - רוחב - גובה). השולחן בנוי בעזרת ברגי סיבית תוך שמירה על המשטח העליון של השולחן חלק ונקי מברגים. לשולחן יש מסגרת עץ אשר מעניקה לו מראה עשיר ומרשים יותר.

 

ריפודים לפינת הזולה.

חברת WOODLEE מספקת ריפודים לפינת זולה מבד קורדורה חסין מים הניתן להסרה ולכיבוס. לרשותכם מגוון של למעלה מ -20 צבעים לבחירה באספקה מידית. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הצבעים בקטלוג הצבעים הנמצא באתר.

 

שינוע ואחסנה.

חשיבות אפשרויות השינוע והאחסנה הינו גורם מרכזי בשיקולי רכישת ריהוט גינה. אנו מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ גם מעבר לקו הירוק וגם למטולה הרחוקה !
לגבי שינוע עצמי : קיפול הספסלים מעניק אפשרות  להוביל את מערכת הישיבה כמעט בכל כלי רכב אפילו בשברולט ספארק הכניסו פינה מלאה !! 
קיפולי המושבים מעניקים פתרון מעולה לאחסנה נוח ומינימלי בתפיסת מקום לזמן הארוך.

 

לסיכום :
תנו שימת דגש בכלל הקטגוריות שציינו עבורכם .ספקים אשר מבצעים קיצור אורך המושבים תוך חיסכון בעלויותחומרי גלם כמו עץ, ספוג ובד, קיצור רוחב המושב וישנםפ את המבריקים ביותר שגם הורידו את הכריות ממושב הזולה ועוד מוכירם ב-1200 ש"ח את הפינה ...ומציעים לכם פינות זולות ללא כריות גב.
חיסכון בעלויות העבודה אשר בא לידי ביטוי בוויתור על ניסור ועיבוד העץ ברגלי המשענת והמושב מקנה ישיבה פחות נוחה ונעימה ואינו מאפשר לספסל להתקפל כמו שצריך, דבר בגורם לשבירת צירי הספסל.
חיסכון באיכות החומרים אשר בא לידי ביטוי בשימוש בספוג זול, בד לא איכותי או תחליפי עץ מסוגים שונים פוגע באיכות המוצר.

אנו במאמינים שככל שנהיה טובים יותר ונספק מוצרים איכותיים יותר כך נגדיל את קהל לקוחותינו.

חשוב לציין:

• כוחות השוק והתחרות הקשה בענף גורמת לנו לפרסם את מוצרינו באתרי קופונים ורשתות ריהוט גן אך חשוב להדגיש אנו לא משנים את המוצר והמוצר נמכר באותן המידות ללא שום קיצורי דרך !!

• אנו מציעים ריהוט גן ללא פערי תיווך היישר מהנגר באיכות גבוהה תוך התחשבות מתמדת בפונקציית המחירואיכות המוצר לקהל לקוחותינו

צרו קשר

שלח

תודה על פנייתכם נציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

מייל:

 

שדה חובה

טלפון:

 

שדה חובה

שם:

 

שדה חובה

איזורי שילוח חריגים