ספוגי ישיבה - הסוגים, השימושים וההבדלים בניהם

 

 בחירת ריהוט הגינה מאוד חשובה. ריהוט גן מכל סוג שהוא מגיע בשילוב ריפודים עשירים הכוללים מזרנים וכריות.

ריפודים לריהוט גן מורכבים מסוגי ספוגים שונים. לכל ספוג התכונות הייחודיות לו

 

ספוג לבן 27/18 ק"ג.

סוג הספוג הנפוץ והשימושי ביותר בתחום ריהוט הגן, מזרנים לריהוט גינה מיוצרים מספוג זה.  ספוג במשקל של 27 ק"ג הוא ספוג בעל רמת דחיסות גבוהה יותר, מה שהופך אותו לספוג עמיד ואיכותי יותר שאינו משנה את צורתו במשך הזמן.

 

הספוג הכחול 31 ק"ג

 הוא ספוג ברמת דחיסות גבוהה יחסית ונחשב כספוג עמיד מאד וכבד יחסית לספוג הלבן. רבים משתמשים בו במיוחד בייצור מזרנים יחסית איכותיים. חשוב להדגיש כי צבעו של הספוג אינו אלא פיגמנט המוכנס בתהליך הערבוב טרם היציקה . משקלו של הספוג הכחול הינו 33 ק"ג למ"ק וכן הרכבו הכימי שונה, מה שיוצר ספוג יחסית קשה, אך גמיש, ונעים לשכיבה. ייתרונו הנוספת של הספוג הכחול היא העמידות שלו. ספוג כחול יחזיק מעמד משך שנים בשימוש נכון תוך שמירה על ציפוי בד שלם ואיכותי.​אנו מספקים מזרני שינה מספוג לילדים ומזרנים לפינות ישיבה מספוג כחול !

הספוג הסגול.

 

ספוג רך יחסית המתאים בעיקר לשימוש בספות איכותיות ובמזרני ישיבה באיכות טובה. ספוג לא זול יחסית לספוגים הלבנים והכחולים.  כיסוי הספוג עם ריפודים לריהוט גן באיכות גבוהה, יאפשרו לספוג אריכות ימים ושמירה על האיכות.

הספוג הצהוב SK 

ספוג צהוב SK הוא בעל קושיות גבוהה יחסית יחס דחיסה 40 , אך יחד עמה גם גמישות שגורמת לו להיות מאד קרוב בתכונותיו ללטקס הטבעי אך עם אורך חיים ארוך יותר.
משמש בעיקר בריפוד ספות סלון איכותיות במיוחד ואהוב על גלריות הרהיטים והמרפדיות המשובחות


 

 
 

צרו קשר

שלח

תודה על פנייתכם נציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.

מייל:

 

שדה חובה

טלפון:

 

שדה חובה

שם:

 

שדה חובה

איזורי שילוח חריגים